למה להירשם לאיגוד?

האיגוד הישראלי להנדסת מערכות INCOSE_IL מצוי בצמיחה מתמדת, הבאה לידי ביטוי במספר הגדל של החברות החבֵרות באיגוד, חוגי ההתמחות ותדירות הפעילויות. ככל שגדל מספר החברים, כך גדל הידע הטכנולוגי באמצעותו ניתן למצוא פתרונות טכנולוגיים רבים ומגוונים יותר ולפתוח צוהר אל חזית הטכנולוגיה.

כיום מהווה האיגוד מקור ידע טכנולוגי עדכני ורלוונטי בתחומים רבים כגון: תהליכי פיתוח מערכות מורכבות, הנדסת מערכות, פיתוח מערכות עתירות תוכנה וכדומה.

האיגוד משתף פעולה עם איגודים מקצועיים בארץ ובחו"ל, ביניהם IEEE Systems Council, הלשכה לטכנולוגיות המידע, האיגוד הישראלי לאיכות, INCOSE העולמי ועוד.

חברי האיגוד נהנים ממגוון פעילויות והטבות אחרות, כגון:


כיצד נרשמים?

אם את/ה עובד/ת בחברה החבֵרָה באיגוד – אתה כבר חבר! 
אז...
1. אם לא קיבלת עד עתה הודעות מאיתנו בדואר האלקטרוני, אנא הצטרף לרשימת התפוצה
2. כאשר אתה נרשם לפעילות כלשהי, אנא ציין את כתובת המייל שלך בדומיין של החברה, וכך נוכל לזהות אותך כחבר.
אם חברתך איננה חברה באיגוד, כדאי שתפנה את תשומת ליבם של מנהליך לתנאי ההצטרפות התאגידית הרשומים בהמשך. החיסכון, גם עבור חברות קטנות הוא עצום!


הרשמה/חידוש חברות אישית 
אם אינך עובד בחברה כזו, עדיין יש לך האפשרות להרשם כחבר אישי. דמי החברות האישית לשנת 2022 הינם:לתשומת לב: תוקף החברות הוא עד סוף השנה הקלנדרית (31 בדצמבר), ויש לחדשה מדי שנה
טופס מקוון להרשמה/חידוש חברות אישית   טופס הרשמה לקבלת מידע שוטף וניוזלטר


חברה הרשומה לחברות תאגידית באיגוד מקנה לכל עובדיה חברות אישית!
דמי החברות התאגידית הינם פרופורציונאליים למכירות החברה. בשנת 2022 הינם:      לתשומת לב: תוקף החברות הוא עד סוף השנה הקלנדרית (31 בדצמבר), ויש לחדשה מדי שנה

טופס מקוון להרשמה/חידוש חברות אישית