מפגש

אבטחה בעולם ה-Embedded ושיטות להקשחת המחשבחינם לחברי האיגוד

מרצה‐ נעם מורי, יונתן בן-אברהם
 05/06/2019

התחום העיקרי בנושא אבטחה הוא שמירה על מחשב המערכת. כיון שלא לכל המערכות ישנם אותם איומים, ועקב השוני במבנה מערכות Embedded ואחרות, אבטחת המחשב בנויה ממנגנונים שונים ברבדים שונים, חלקת משותפים וחלקם ייחודיים לכל תחום.

הגנת סייבר על מוצרי Embedded - בהרצאה יתאר נעם מורי מרפאל את האתגרים ואת שיטות ההגנה על מערכות Embedded: נציג את הרבדים השונים של הגנת סייבר, שילוב נכון של ההגנה במתודולוגיית הפיתוח ועל הטכנולוגיות הקיימות בשוק, הן בטכנולוגיות כלליות והן בטכנולוגיות ייחודיות לעולם ה-Embedded. נעם יסקור אמצעי הגנה בתוכנה ובחומרה כולל אמצעי הגנה מערכתיים, תוך דגש על השוני שבין פתרונות Embedded לפיתרונות במערכות אחרות.

Secure Boot Chain - בהרצאה השניה יציג יונתן בן-אברהם מ-טק מערכות פתוחות שיטות שונות של הגבלת האתחול של מערכות ההפעלה והיישומים, לתוכנות חתומות בלבד, הנמצאות במדיה מוצפנת. ההרצאה תתמקד ביישום שיטות הגבלה אלו במעבדים שונים מבוססי טכנולוגיות של אינטל ושל ARM. ההרצאה תדון במגבלות האבטחה שניתן להשיג בטכנולוגיות הנפוצות, ובדרכי תקיפה אפשרים. הטכנולוגיות הנדונות הן ARM Trust Zone, HABv4, UEFI, Intel SGX, ומערכות וירטואליות מבוססות Hypervisor. כמו כו יציג יונתן את היחס בין טכנולוגיות אלו לבין TPM, הוא יפרט חבילות קוד פתוח המיישמים את השיטות הללו, והוא ידגים הפעלה של אתחול מאובטח.

13:45-14:00

התכנסות

14:00-14:15

דברי פתיחה

14:15-15:30

הגנת סייבר על מוצרי Embedded, נעם מורי

15:30-15:45

הפסקת קפה

15:45-17:00

Secure Boot Chain, יונתן בן-אברהם

קהל יעד: המפגש מיועד למפתחי תוכנה ולמנהלים (טכניים), ארכיטקטים, מנהלי פיתוח, וקובעי מדיניות לפתרונות האבטחה בחברה.
הערות:
מחירים ללא מע"מ קהל רחב חברי אילטם 
מחיר 300 ש"ח ללא תשלום

הרשמה מראש חובה !!!
ביטול השתתפות אחרי 2.6.2019 ו/או אי הגעה ביום המפגש יחויב בתשלום מלא.
ביטול יתקבל בכתב בלבד.

הפעילות בוצעה ב - 05/06/2019

הרשמה אונליין

קהל רחבחברי INCOSE_IL
מחיר (לפני מע"מ) ₪300 חינם